Ortodoncja

Czy Careington i 1Dental to jedno i to samo?

Zaktualizowano: 2/11/2020

Nie wiesz, co łączy Careington i 1Dental? Czy zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim jest Aetna? Poniżej wyjaśniamy kilka typowych pytań, na które można się natknąć szukając najlepszych rozwiązań w zakresie oszczędzania na usługach stomatologicznych dla swojej rodziny.

W jaki sposób 1Dental jest połączony z Careington?

Serwis 1Dental.com współpracuje z Careington International w celu zapewnienia tysiącom agentów, partnerów i nowych członków jednych z najlepszych w kraju planów stomatologicznych #1 po niskich kosztach. Dwóch stomatologów stworzyło pierwszą sieć dyskontową w 1979 roku, Careington Dental Network. (Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak działają plany rabatowe). W 1998 r. nasze biuro 1Dental zaczęło oferować plany dentystyczne Careington osobom indywidualnym. 1Dental.com jest głównym biurem konfiguracyjnym dla indywidualnych planów Careington, takich jak plany Careington Care 500 i Careington POS.

1Dental.com to firma, która może dostarczyć plan dentystyczny, natomiast Careington to nazwa rzeczywistej sieci dentystycznej. Na karcie rabatowej znajduje się logo Careington, a nie logo 1Dental.com, ponieważ jest to nazwa konkretnej sieci dentystycznej. To nie jest ubezpieczenie. Więcej informacji na temat Careington można znaleźć na naszej stronie poświęconej historii 1Dental.

Zapisując się na plan dentystyczny na stronie 1Dental.com, nie zapisują się Państwo na "plan 1Dental", ponieważ 1Dental oferuje kilka różnych planów. To tak, jakby powiedzieć, że kupiło się "książkę na Amazonie", kiedy tak naprawdę nie opisuje to faktycznie zakupionej książki. Można jednak powiedzieć, że kupiło się "Przygody Tomka Sawyera" w witrynie Amazon.com, tak samo jak można powiedzieć, że kupiło się plan Careington Care 500 w witrynie 1Dental.com.

Co z planem Aetna?

Firma Aetna jest dobrze znana i posiada rozległą sieć dostawców, dlatego Careington podjął współpracę z firmą w celu zapewnienia planu Aetna Dental Access dla osób, które mogą się wahać przed opuszczeniem swojego dentysty. Jeśli zostaniesz członkiem planu dentystycznego Aetna, na Twojej karcie członkowskiej będzie widniał zarówno napis Careington jak i Aetna.

Naszym najważniejszym celem w 1Dental jest zapewnienie naszym klientom ogólnokrajowego dostępu do najbardziej długotrwałych, niedrogich i renomowanych planów dentystycznych.