Ortodoncja

Darowizna we wtorek: Jak zakup planu dentystycznego pomaga komuś w potrzebie

Każdego roku miliony Amerykanów popadają w długi z powodu problemów medycznych - fakt ten staje się jeszcze bardziej niepokojący w okresie świątecznym.

Dlatego od wtorku, 20 listopada - dwa dni przed Świętem Dziękczynienia - jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem nowej kampanii 1Dental, która ma na celu pomoc w umorzeniu długów medycznych, a Ty możesz być jej częścią!

Za każdy roczny lub wieloletni plan dentystyczny zakupiony 20 listopada do 4 grudnia, umorzymy 100 dolarów długu medycznego dla potrzebujących, we współpracy z organizacją non-profit RIP Medical Debt.

Które państwa mają najwięcej długów medycznych?

Źródło: https://ripmedicaldebt.org/#challenge

Szacuje się, że w samych Stanach Zjednoczonych Amerykanie są winni 1 bilion dolarów długu medycznego, który narósł w ciągu ostatniej dekady. Z tego następujące stany mają najwięcej długów medycznych w Stanach Zjednoczonych:

Pomóż nam zdjąć ciężar długu medycznego z rodzin w te wakacje, kupując plan dentystyczny.

Kim jest organizacja RIP Długi Medyczne?

RIP Medical Debt to organizacja charytatywna typu non-profit, która działa jako windykator długów dla agencji medycznych, ale zamiast odwracać się i ściągać ten dług od pacjentów, umarza dług medyczny, spłacając wydatki po niższych kosztach - za grosze od dolara.

W tej kampanii, każdy plan 1Dental zakupiony do 4 grudnia pozwala nam przekazać darowiznę na rzecz RIP Medical Debt. Te darowizny umorzą $100 w długu medycznym za każdy zakupiony plan. Członkowie muszą pozostać na swoim planie przez 30 dni bez anulowania, aby darowizna została dokonana.

Do tej pory, RIP zniósł $150,023,000 w wyniszczających długów medycznych i liczenia ... Ten dług jest usuwany z raportów kredytowych i nie może już być zbierane. RIP Medical Debt powiadamia odbiorców za pomocą żółtych listów abolicyjnych w poczcie.

Organizacja charytatywna została założona w 2014 roku przez dwóch byłych dyrektorów branży windykacyjnej - Craig Antico & Jerry Ashton. Kilka firm i fundacji nawiązało współpracę z RIP Medical Debt, aby pomóc tej sprawie, w tym NBCUniversal, TransUnion, Melvin Brewing i gospodarz nocnego show celebrytów John Oliver.

Dlaczego odpuszczać długi medyczne?

Możemy nie być w stanie naprawić opieki zdrowotnej, ale możemy zrobić różnicę z tymi, którzy zostali uderzeni najciężej. Dlatego z każdym planem dentystycznym, który sprzedajemy w tym tygodniu, możemy zwolnić 100 dolarów długu medycznego dla tych, którzy nie mogą sobie na to pozwolić.

W Stanach Zjednoczonych 1 na 5 osób zmaga się ze spłatą długu medycznego, który jest przyczyną 60% wszystkich bankructw w Ameryce.

Nikt nie powinien tonąć w długach tylko dlatego, że jest chory lub zraniony. Ich jedynym celem powinien być powrót do zdrowia.

Naszą misją, jako firmy, jest budowanie ludzi - naszych członków i naszych pracowników. Teraz mamy nową inicjatywę: "Budowanie ludzi i niszczenie długów jeden plan dentystyczny na raz".

Czy to może pomóc z moim własnym długiem medycznym?

RIP Medical Debt kupuje i wybacza "portfele" długów medycznych, które nabywają od dostawców usług medycznych i wtórnego rynku długów. Nie są one jeszcze w stanie wybrać i wybaczyć osobistego długu medycznego. Jednakże, powiedzieli, że pracują nad tym.

Dług, który zdecydują się zlikwidować, musi spełniać następujące kryteria:

  1. Na podstawie zakupionego portfela, pacjent musi zarabiać mniej niż 2x federalny poziom ubóstwa Długi są 5 procent lub więcej rocznego dochodu Portfel jest w obliczu niewypłacalności - długi są większe niż aktywa pacjenta

Czy mogę skorzystać z planu dentystycznego z rabatem?

Oczywiście! Innym sposobem mamy nadzieję pomóc w walce z długiem medycznym jest dalsze oferowanie naszych dyskontowych planów stomatologicznych. Dzięki naszym niskim kosztom członkowskim, płacisz minimalną kwotę za plan, jednocześnie uzyskując dostęp do znacznych zniżek i oszczędności w biurze dentystycznym.

Dowiedz się więcej na: http://delasens.pl

Praca dentysty jest wystarczająco kosztowna bez konieczności płacenia wysokich składek co miesiąc tylko za plan. Zobacz, jak wiele możesz zaoszczędzić dzięki rabatowemu planowi stomatologicznemu. Będziesz korzystać z przystępnej cenowo opieki stomatologicznej u dentysty i nie musisz się martwić o popadanie w długi przez opiekę, której potrzebujesz. Dowiedz się więcej o zniżki dentystyczne plany i jak mogą one pomóc budżet rodziny.