Ortodoncja

Top 5 stomatologów dziecięcych w mediach społecznościowych

Jeśli czytasz nasz blog od jakiegoś czasu, być może widziałeś nasz coroczny post na Top 10 dentystów w mediach społecznościowych. Podczas gdy można się spodziewać edycji na horyzoncie, myśleliśmy, że może to być zabawa dla rodziców tam, aby zobaczyć top 5 dentystów dziecięcych na mediach społecznościowych.

Wyniki zostały skompilowane na podstawie jakości i przyjazności strony internetowej każdego dentysty oraz zaangażowania i personalizacji ich stron na Facebooku, Twitterze i Pintereście. Oto nasze Top 5 stomatologów dziecięcych na mediach społecznościowych:

Top 5 Stomatologów Dziecięcych na Social Media

1. Coastal Kids Dental & Braces

Coastal Kids Dental & Braces udowadnia, że kiedy znajdziesz dobry motyw dla swojego biura, możesz naprawdę przeprowadzić go przez wszystkie swoje sieci społecznościowe. Coastal Kids Dental & Braces ma świetną stronę internetową, która jest na równi z innymi, które wymieniłem poniżej i ma kilka wspaniałych stron społecznych, które pomogą Ci poznać ich biuro.

Na Facebooku odkryjesz zabawne zdjęcie okładki, częste posty aktualizacji biura i wydarzeń i świetną drogę do poznania tego personelu stomatologicznego. Odkryjesz podobne funkcje, jak również kilka ważnych wskazówek na temat opieki stomatologicznej, na ich stronie Twitter.

2. Dr. Homer Sedighi & Associates Stomatologia dziecięca

Nie tylko Dr. Homer Sedighi & Associates Pediatric Dentistry ma przyjazne dzieciom strony społecznościowe, które są aktywne i angażujące, ich strona internetowa jest również. Jest bardzo kolorowa, zabawna i zawiera pokaz zdjęć z ich gabinetu, który jest ciepły i zachęcający.

Dr Homer Sedighi & Associates Pediatric Dentistry dostaje nasz głos na jednego z 5 najlepszych stomatologów dziecięcych w mediach społecznościowych w 2014 roku, ponieważ często publikują posty na Facebooku i Twitterze oraz dzielą się wieloma ważnymi i istotnymi tematami na wszystkich tych sieciach, a także na Pintereście. Oni również wrócić do pytań swoich zwolenników w sposób terminowy, co jest niezbędne do prowadzenia udanej strony społecznej jako biznesu.

3. Kids Care Dental

Podczas gdy Kids Care Dental nie jest aktywny na wszystkich sieciach społecznościowych branych pod uwagę w tym zestawieniu, ich aktywność i zaangażowanie na Facebooku były bardzo imponujące. Oni post konsekwentnie, odpowiedzieć na pytania zwolenników w sposób terminowy i sprawiają, że jasne, że ich biuro jest zabawa środowisko do podjęcia dzieci dla ich opieki stomatologicznej. Nie tylko to, ale ich strona jest zabawne, kolorowe i łatwe w nawigacji, które jestem pewien, że każdy rodzic będzie wdzięczny za.

4. My Kid's Dentist

My Kid's Dentist ma jedną z najbardziej kreatywnych okładek dentystycznych w mediach społecznościowych, jakie jeszcze widziałem. Jest kreatywny, mądry i dużo zabawy dla dzieci! Nie tylko to, ale ich spójne i częste posty na Facebooku i Twitterze oferują swoim pacjentom i innym czytelnikom istotne i wysokiej jakości treści zawierające wspaniałe wskazówki dotyczące opieki dentystycznej dla dzieci.

Przekonasz się również, że ich strona internetowa jest tak samo kreatywna, jak również kolorowa, przyjazna dzieciom, pomocna i łatwa w użyciu.

5. Pediatric Dentistry of Glens Falls

Ze świetnym blogiem zazwyczaj wiąże się dobre śledzenie społecznościowe. Stomatologia dziecięca w Glens Falls kreatywnie podchodzi do swojego bloga i stron społecznościowych. Często udostępniają posty, aby stworzyć zabawną i interaktywną stronę dla swoich pacjentów i zwolenników. Zamieszczają zabawne pytania, świetne zdjęcia oraz pouczające posty i filmy, które rodzice z pewnością docenią. Można ich znaleźć na Facebooku i Pintereście.

I wreszcie, podczas gdy nie są dentystów dziecięcych, ale wielki zasób, aby pomóc Ci znaleźć jeden, shout out za wspaniałą stronę internetową i imponującą aktywność na społecznej. Można je znaleźć na Facebooku, Twitterze i Pintereście.

Wnioski

Jako dentysta, może być trudno pogodzić swoją praktykę i pozostać zaangażowanym i aktywnym w mediach społecznościowych. Jednak wysiłek i aktywność, którą możesz włożyć w media społecznościowe może pomóc wzmocnić Twoje relacje z pacjentami i potencjalnymi pacjentami. Mogą poznać Ciebie i Twój personel poprzez swoje posty, można kształcić i informować ich o zdrowiu zębów i można rozszerzyć swoją praktykę poprzez dotarcie do nowych pacjentów online.

Świetna robota dla wszystkich praktyk dentystycznych wymienionych tutaj!

Więcej na: http://delasens.pl