Ortodoncja

Plany stomatologii ratunkowej

Zaktualizowano: 3/3/2020

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś nagłego wypadku stomatologicznego? Być może wybiłeś ząb, cierpisz na bolesny ból zęba, doświadczyłeś ropnia zęba lub czegoś zupełnie innego. Niezależnie od tego, jaki był to nagły wypadek, stres związany z sytuacją prawdopodobnie postawił Cię na nogi. Możesz chcieć mieć plan na wypadek, gdyby pojawiła się kolejna nagła sytuacja. A może właśnie teraz doświadczasz nagłego wypadku. Jest rozwiązanie: awaryjne plany stomatologiczne. Mogą one pomóc Ci uzyskać niedrogą opiekę, której potrzebujesz teraz.

Poniżej znajduje się kilka rzeczy, o których można pomyśleć w nagłych wypadkach stomatologicznych.

Jak zapłacić za leczenie stomatologiczne w nagłych wypadkach bez ubezpieczenia stomatologicznego?

Istnieje kilka alternatywnych rozwiązań dla nagłych wypadków, jeśli nie masz ubezpieczenia stomatologicznego:

    stomatologiczne plany oszczędnościowe Gabinety stomatologiczne z obsługą w nagłych wypadkach CareCredit Darmowe kliniki stomatologiczne Szkoły stomatologiczne

Plany oszczędnościowe dla dentystów

Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy w nagłych wypadkach stomatologicznych, jeśli nie masz ubezpieczenia stomatologicznego, jest plan oszczędnościowy. Plany te pozwalają szybko zaoszczędzić pieniądze! Oferują one natychmiastowe pokrycie stomatologiczne i zapewniają dostęp do znacznych zniżek u dentysty - niezależnie od tego, czy w nagłym wypadku trzeba skorzystać z usług dentysty ogólnego czy specjalisty stomatologicznego. To NIE jest ubezpieczenie; to jest to, czym powinno być ubezpieczenie stomatologiczne.

Po złożeniu wniosku o plan otrzymasz pocztą elektroniczną tymczasowy numer identyfikacyjny, abyś mógł od razu zacząć korzystać z planu. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas pod numer 800-372-7615, aby ktoś mógł Ci pomóc.

Wizyta w pogotowiu dentystycznym

Te gabinety mogą oferować plany płatności, promocje lub akceptować dentystyczne plany oszczędnościowe, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na wizytę u dentysty i być natychmiast przyjęty.

CareCredit

CareCredit to karta kredytowa dla służby zdrowia, którą można wykorzystać na różne potrzeby medyczne, w tym na opiekę stomatologiczną.

Wniosek o kartę CareCredit można złożyć online i użyć jej podczas wizyty u dentysty. Pierwsze rozliczenie otrzymasz w ciągu 30 dni od pierwszego użycia karty.

Po zatwierdzeniu wniosku o kartę (co zazwyczaj następuje w ciągu kilku sekund od złożenia wniosku), można od razu korzystać z karty CareCredit.

Bezpłatne kliniki stomatologiczne

Sprawdź, czy w pobliżu Ciebie znajduje się bezpłatna klinika stomatologiczna, w której możesz otrzymać natychmiastową opiekę za DARMO.

Szkoła dentystyczna

Jeśli nagły wypadek dentystyczny ma miejsce w godzinach pracy, możesz udać się do lokalnej szkoły dentystycznej, aby uzyskać tańszą pomoc dentystyczną.

Mogą skierować Cię do specjalisty stomatologicznego lub kogoś bardziej wykwalifikowanego, jeśli doświadczasz prawdziwej dentystycznej sytuacji awaryjnej, więc pamiętaj o tym.

Wybór kliniki stomatologicznej w nagłych wypadkach

Możesz znaleźć dentystę uczestniczącego w programie w swojej okolicy na naszej stronie internetowej. A nasze plany stomatologiczne są przystępne cenowo, więc nie ma potrzeby czekać, aż pojawi się nagły wypadek stomatologiczny. Oferujemy indywidualne plany stomatologiczne już od 99 USD/rok i rodzinne plany stomatologiczne już od 149 USD/rok.

Zazwyczaj ludzie czekają aż do dentystycznych nagłych wypadków, aby priorytetowo traktować swoje zdrowie zębów, a w wielu przypadkach, osoby i rodziny wierzą, że mają stabilny plan dentystyczny tylko dlatego, że płacą za ubezpieczenie stomatologiczne. Ale w przeciwieństwie do ubezpieczenia dentystycznego, nie ma maksymalnych limitów w dyskontowych planach dentystycznych. Nie zostaniesz złapany w dentystycznej sytuacji awaryjnej i nie będzie w stanie korzystać z planu.

Koszt członkostwa jest minimalny, oszczędności są doskonałe, dostawcy są liczne i dentystyczne plany oferujemy prześcignąć naszych konkurentów w zakresie jakości, łatwości i usług. W całym kraju, mamy około 10 milionów członków, którzy korzystają z naszych usług. Niektórzy klienci dowiadują się o nas, ponieważ mają nagły wypadek i muszą zobaczyć dentystę już dziś. Jesteśmy tutaj, kiedy ludzie nas potrzebują.

Co zalicza się do nagłych przypadków stomatologicznych?

Różne rodzaje nagłych przypadków stomatologicznych mogą obejmować:

    Wyszczerbione, złamane lub pęknięte zęby Silny ból zęba Zgubione plomby

Każdy ból zęba może łatwo stać się nagłym zagrożeniem stomatologicznym, gdy ból nie daje spać w nocy lub jest po prostu zbyt silny, aby go znieść. Często gdzieś znajduje się odsłonięty nerw, którym trzeba się natychmiast zająć.

Co zrobić, jeśli moje dziecko ma nagły problem stomatologiczny?

Oprócz posiadania własnych potrzeb w zakresie stomatologicznej opieki doraźnej, są chwile, kiedy dziecko może potrzebować natychmiastowej opieki stomatologicznej. Urazy na placu zabaw są częstą częścią dzieciństwa, ale niewiele osób ma pediatryczną opiekę stomatologiczną dla swoich dzieci, a niektóre plany ubezpieczenia stomatologicznego nie są tak zintegrowane, jak się wydaje, aż jest za późno i masz awaryjne potrzeby stomatologiczne.

Mamy to, czego Ty i Twoja rodzina potrzebuje. Odwiedź naszą stronę internetową dzisiaj i zobaczyć na własne oczy! A jeśli nie podoba Ci się plan, oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To jest jak pewni jesteśmy w tym produkcie. To działa i może szczerze pomóc rodzinom takim jak Twoja!